İçeriğe geç

Kamyon Km Nakliye Fiyatı

Kamyon Nakliye Km Fiyatları

Taşımacılık ve nakliyat maliyetleri, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Kamyon km nakliye fiyatı eşya sayıları, dairelerin büyüklüğü göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Yine paketleme, kurulum, sökme takma gibi işlemler de nakliyat ücretlerini yakından etkilemektedir. Firmamız ise her daim ekonomik hizmet sunmaktadır. Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, asansörlü taşımacılık

Kamyon km nakliye fiyatı

gibi hizmetler makul fiyatlar ile verilmektedir. Kamyon evden eve  nakliye km fiyatı ise yapılan ekspertiz çalışmalarından sonra belirlenmektedir. Firmamız İstanbul şehir içi taşımacılık ve ilçeler arası ev taşımacılığı hizmetlerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca 10 km’yi geçmeyen mesafeler için araç yakıt maliyetleri Göktürk nakliyat tarafından karşılanmaktadır. Firmamız, komple yükler, parça yükler, seri imalat ve tekstil ürünleri için de nakliye desteği sağlamaktadır. Bünyemiz de küçük, büyük olmak üzere 5 adet kamyon ve kamyonet modeli bulunmaktadır.

Kamyon Nakliye Ücretleri Hesaplama

Kamyon nakliye ücretleri 300 Türk Lirasından başlamaktadır. Firmamız, İstanbul içi her ilçeye 2 saat içerisin de araç tahsis etmektedir. Ev ve ofis taşıma hizmetleri yine aynı gün de verilmektedir. Ayrıca kamyon km nakliye fiyatı hesaplamaları sırasında eşyaların paketlenmesi, araca yüklenmesi, yeni binaya çıkarılması gibi işçilik ve malzeme maliyetleri de göz önün de bulundurulmaktadır. Firmamız anahtar teslim fiyat teklifi sunmaktadır. Tüm işlemler uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası kamyon nakliye ücretleri km başı birim fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Şehirler arası evden eve taşımacılık fiyatlarımız de bu şekil de hesaplanmaktadır. Firmamız aynı zaman da İstanbul’dan 81 ilin tamamına nakliye desteği sağlamaktadır. Taşıma hizmetleri sigortalı bir şekilde verilmektedir. Mobilyaların, ev eşyalarının deforme olmaması için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Kamyonet Nakliye Fiyatları

Call Now ButtonŞimdi Ara