İçeriğe geç

Göktürk Nakliye Ücretleri Ne Kadar

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Firması

Göktürk evden eve nakliyat faaliyeti bizim için her şeyden önce müşterimi menfaati sağlayabilecek en önemli çalışma kategorisi oluşturmaktadır. Eşya güvenliği, müşteri memnuniyeti, eşya sigortalama, eşya asansörü kullanımı gibi konularda göstermiş olduğunuz hassasiyetimiz Göktürk evden eve nakliyat kalitesini açık bir şekilde göstermektedir. Genellikle sözlü faaliyetlerden çok uygulamalı, kaliteli, güvenli ve emniyetli çalışmalar gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak belirlemiş bir firmayız.

Göktürk Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Göktürk Asansörlü Nakliyat Gerek işinizden dolayı, gerekse özel sebeplerden dolayı bulunduğunuz konumu değiştirmek zorunda olduğunuz için geçmişten günümüze süreçlerin ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla yerleştirilmesi konusunda tecrübe sahibidir.

Dilerseniz, ekspertiz hizmetimiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve bulunduğu katı gibi özellikler göz önüne alınarak oluşturulacak rapor sonucunda uygun fiyat ve çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemlerinizin ilk adımı atılır.

Göktürk Nakliye Ücretleri

Son yıllarda kullanılan en önemli taşıma tekniklerinden birisi de asansörlü taşımadır. Asansörlü taşıma daha çok bina içerisinden veya evin içerisinden eşyayı çıkarmanın mümkün olmadığı yerlerde yapılıyor. Bunun için özel bir asansör sistemi kullanıyoruz ve taşınması mümkün olmayan eşyaları bile hasarsız yerine yerleştiriyoruz. Göktürk ev taşıma olarak nakliyat ve ev taşımacılığında birinci sınıf hizmet vaat ediyoruz. Güvenilir ve kolay İstanbul evden eve nakliye hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Göktürk Ev Taşıma Ücretleri Ne Kadar?

GÖKTÜRK EŞYA ORANIGÖKTÜRK NAKLİYE TUTARI
1 + 1 Ev Eşyası5000 TL + KDV
2 + 1 Ev Eşyası6000 TL + KDV
3 + 1 Ev Eşyası9000 TL + KDV
4 + 1 Ev Eşyası15000 TL + KDV
Villa Nakiyesi 3 Katlı18000 TL + KDV
Call Now ButtonŞimdi Ara